Kocha, Lubi, Szanuje ...

Ekologiczna wróżba nie tylko na Walentynki. Nie niszcz przyrody, sprawdź czy Cię kocha, lubi, szanuje, ... w internecie.

Czy Ona Mnie Kocha, Czy On Mnie Lubi?
 

Sprawdź, czy On Cię Kocha. Sprawdź, czy Ona Cię Lubi.

Z okazji nadchodzących Walentynek przygotowaliśmy żartobliwą, wirtualną i przede wszystkim ekologiczną wróżbę. Oszczędź gałązki akacji i powróż sobie w internecie.. Wyjdzie na to samo, a przyroda będzie Ci wdzięczna :). Sprawdź, czy ona/on Cię kocha, lubi, czy może ma Cię w sercu, a może skończycie nie ślubnym kobiercu.

Ta wróżba jest tak znana, że prawdopodobnie większości z Was nie trzeba tłumaczyć o co w niej chodzi ale na wszelki wypadek ...

Instrukcja obsługi wróżby ekologicznej

To chyba najprostsza wróżba z możliwych. Wystarczy pomyśleć o bliskiej osobie i wcisnąć guzik 'Powróż'. Wirtualna akacja będzie pozbywać się listków. Odpowiedź o uczucia pomyślanej osoby znajdzie się pod listkiem ostatnim. Powodzenia!

Co kryje się pod listkami

Pod każdym z liści na gałązce ukrywa się jedno z rozwiązań wróżby. W kolejności: Kocha, Lubi, Szanuje, Nie chce, nie dba, Żartuje, W mowie, W myśli, W sercu, Na ślubnym kobiercu.

Uwagi

Wróżba jak to wróżba, czasem się sprawdza, czasem się nie sprawdza ale za to jest za darmo :). Miejcie to na uwadze i miłej zabawy!

Ewentualne Błędy Skryptu

W niektórych wersjach przeglądarek (Chrome,Opera,Safari) liście akacji mogą nie wyrastać idealnie z łodygi, co nie zmienia faktu, że wróżba działa, choć wygląda trochę mniej pięknie :). Postaramy się to poprawić niebawem. W najnowszych wersjach najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorera i FireFox'a wszystko powinno być OK.

Zobacz także:
Inna wróżba walentynkowa

Wróżba na Walentynki - Kocha, Lubi, Szanuje Kocha, Lubi, Szanuje - Wróżba na Walentynki Online
Zbliżają się popularne imieniny:
Krzysztofa25 lipcaZostało jeszcze 9 dni
Anny26 lipcaZostało jeszcze 10 dni
Marty29 lipcaZostało jeszcze 13 dni
Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
19 lip.
pią.
Dzień Czerwonego Kapturka3
20 lip.
sob.
Dzień Kubusia Puchatka4
23 lip.
wto.
Dzień Włóczykija7
15 sie.
czw.
Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (katolickie)30

f
Dołącz do nas na FB
Zobacz, co się święci !!!