Kocha, Lubi, Szanuje ...

Ekologiczna wróżba nie tylko na Walentynki. Nie niszcz przyrody, sprawdź czy Cię kocha, lubi, szanuje, ... w internecie.

Czy Ona Mnie Kocha, Czy On Mnie Lubi?
 

Sprawdź, czy On Cię Kocha. Sprawdź, czy Ona Cię Lubi.

Z okazji nadchodzących Walentynek przygotowaliśmy żartobliwą, wirtualną i przede wszystkim ekologiczną wróżbę. Oszczędź gałązki akacji i powróż sobie w internecie.. Wyjdzie na to samo, a przyroda będzie Ci wdzięczna :). Sprawdź, czy ona/on Cię kocha, lubi, czy może ma Cię w sercu, a może skończycie nie ślubnym kobiercu.

Ta wróżba jest tak znana, że prawdopodobnie większości z Was nie trzeba tłumaczyć o co w niej chodzi ale na wszelki wypadek ...

Instrukcja obsługi wróżby ekologicznej

To chyba najprostsza wróżba z możliwych. Wystarczy pomyśleć o bliskiej osobie i wcisnąć guzik 'Powróż'. Wirtualna akacja będzie pozbywać się listków. Odpowiedź o uczucia pomyślanej osoby znajdzie się pod listkiem ostatnim. Powodzenia!

Co kryje się pod listkami

Pod każdym z liści na gałązce ukrywa się jedno z rozwiązań wróżby. W kolejności: Kocha, Lubi, Szanuje, Nie chce, nie dba, Żartuje, W mowie, W myśli, W sercu, Na ślubnym kobiercu.

Uwagi

Wróżba jak to wróżba, czasem się sprawdza, czasem się nie sprawdza ale za to jest za darmo :). Miejcie to na uwadze i miłej zabawy!

Ewentualne Błędy Skryptu

W niektórych wersjach przeglądarek (Chrome,Opera,Safari) liście akacji mogą nie wyrastać idealnie z łodygi, co nie zmienia faktu, że wróżba działa, choć wygląda trochę mniej pięknie :). Postaramy się to poprawić niebawem. W najnowszych wersjach najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorera i FireFox'a wszystko powinno być OK.

Zobacz także:
Inna wróżba walentynkowa

Wróżba na Walentynki - Kocha, Lubi, Szanuje Kocha, Lubi, Szanuje - Wróżba na Walentynki Online
Zbliżają się popularne imieniny:
Grzegorza12 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Krystyny13 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Zbigniewa17 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Klaudii20 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
23 lut.
pią.
Ogólnopolski Dzień Walki z DepresjąDziś
01 mar.
pią.
Międzynarodowy Dzień Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym7
08 mar.
pią.
Dzień Kobiet14
24 mar.
nie.
Niedziela Palmowa30
31 mar.
nie.
Wielkanoc37
01 kwi.
pon.
Drugi Dzień Świąt Wielkiej Nocy38
🎁
Prezenty na DZIEŃ KOBIET!
Podpowiadamy Pomysły