Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40572
ImięGłosów% Głosów
1Anna22725,6%
2Katarzyna18304,51%
3Magdalena17844,397%
4Monika14123,48%
5Małgorzata13353,29%
6Agnieszka13123,234%
7Joanna12403,056%
8Ewelina12293,029%
9Justyna10222,519%
10Aneta10152,502%
11Marta9942,45%
12Sylwia9912,443%
13Paulina8122,001%
14Agata8091,994%
15Klaudia8001,972%
16Dorota7351,812%
17Natalia7311,802%
18Beata6671,644%
19Kamila6611,629%
20Sandra6531,609%
21Iwona5941,464%
22Julia5851,442%
23Elżbieta5821,434%
24Wiktoria5651,393%
25Jolanta5251,294%
26Milena5051,245%
27Edyta4981,227%
28Izabela4941,218%
29Kinga4881,203%
30Anita4731,166%
31Hanna4721,163%
32Emilia4541,119%
33Zuzanna4471,102%
34Alicja4471,102%
35Dominika4431,092%
36Dagmara4101,011%
37Ewa4091,008%
38Karolina3790,934%
39Daria3790,934%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,858%
42Olga3010,742%
43Magda2950,727%
44Ilona2840,7%
45Nadia2840,7%
46Krystyna2750,678%
47Sara2710,668%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2640,651%
50Maria2490,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Grzegorza12 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Krystyny13 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Zbigniewa17 marcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
20 lut.
czw.
Tłusty CzwartekJutro
21 lut.
pią.
Start Karnawału w Rio2
25 lut.
wto.
Ostatki - Koniec Karnawału6
26 lut.
śro.
Środa Popielcowa, Wielki Post7
08 mar.
nie.
Dzień Kobiet18