Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40662
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22755,595%
2Katarzyna18324,505%
3Magdalena17884,397%
4Monika14143,477%
5Małgorzata13383,291%
6Agnieszka13133,229%
7Joanna12423,054%
8Ewelina12313,027%
9Justyna10222,513%
10Aneta10162,499%
11Marta9942,445%
12Sylwia9922,44%
13Paulina8131,999%
14Agata8091,99%
15Klaudia8021,972%
16Dorota7361,81%
17Natalia7331,803%
18Beata6671,64%
19Kamila6641,633%
20Sandra6531,606%
21Iwona5941,461%
22Julia5891,449%
23Elżbieta5831,434%
24Wiktoria5661,392%
25Jolanta5251,291%
26Milena5051,242%
27Edyta5001,23%
28Izabela4961,22%
29Kinga4881,2%
30Anita4731,163%
31Hanna4721,161%
32Emilia4551,119%
33Alicja4491,104%
34Zuzanna4481,102%
35Dominika4441,092%
36Dagmara4121,013%
37Ewa4101,008%
38Daria3800,935%
39Karolina3790,932%
40Weronika3530,868%
41Mariola3510,863%
42Olga3010,74%
43Magda2960,728%
44Ilona2850,701%
45Nadia2840,698%
46Krystyna2750,676%
47Sara2710,666%
48Bożena2700,664%
49Grażyna2650,652%
50Maria2490,612%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jana24 czerwcaZostało jeszcze 2 dni
Piotra29 czerwcaZostało jeszcze 7 dni
Pawła29 czerwcaZostało jeszcze 7 dni
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Zaćmienie Słońca
Zaćmienie Słońca nad Polską
25 października 2022 (animacje)