Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40776
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22795,589%
2Katarzyna18344,498%
3Magdalena17904,39%
4Monika14173,475%
5Małgorzata13423,291%
6Agnieszka13133,22%
7Joanna12473,058%
8Ewelina12313,019%
9Justyna10232,509%
10Aneta10162,492%
11Marta10002,452%
12Sylwia9942,438%
13Paulina8151,999%
14Agata8091,984%
15Klaudia8031,969%
16Dorota7381,81%
17Natalia7331,798%
18Beata6681,638%
19Kamila6651,631%
20Sandra6561,609%
21Iwona5961,462%
22Julia5921,452%
23Elżbieta5851,435%
24Wiktoria5671,391%
25Jolanta5251,288%
26Milena5061,241%
27Edyta5011,229%
28Izabela4981,221%
29Kinga4881,197%
30Anita4751,165%
31Hanna4721,158%
32Emilia4561,118%
33Alicja4511,106%
34Zuzanna4481,099%
35Dominika4441,089%
36Dagmara4141,015%
37Ewa4131,013%
38Daria3830,939%
39Karolina3800,932%
40Weronika3560,873%
41Mariola3510,861%
42Olga3030,743%
43Magda2960,726%
44Ilona2880,706%
45Nadia2840,696%
46Krystyna2750,674%
47Sara2710,665%
48Bożena2710,665%
49Grażyna2650,65%
50Maria2500,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Andrzeja30 listopadaDzisiaj!
Barbary4 grudniaZostało jeszcze 4 dni
Mikołaja6 grudniaZostało jeszcze 6 dni
Adama24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Ewy24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Personalizowany film od Mikołaja. W filmie pojawi się imię i zdjęcia dziecka.
Frajda dla dziecka murowana, a stworzenie filmu trwa jedynie kilka minut.
Zobacz przykładowe filmy
Zobacz, co się właśnie Święci ! 😃
Dołącz do Kalendarza na FB