Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 41260
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22935,557%
2Katarzyna18434,467%
3Magdalena18034,37%
4Monika14243,451%
5Małgorzata13573,289%
6Agnieszka13233,206%
7Joanna12623,059%
8Ewelina12413,008%
9Justyna10342,506%
10Aneta10182,467%
11Marta10102,448%
12Sylwia9992,421%
13Paulina8262,002%
14Agata8161,978%
15Klaudia8091,961%
16Natalia7461,808%
17Dorota7431,801%
18Beata6741,634%
19Kamila6691,621%
20Sandra6571,592%
21Iwona6041,464%
22Julia6011,457%
23Elżbieta5901,43%
24Wiktoria5761,396%
25Jolanta5271,277%
26Milena5081,231%
27Edyta5041,222%
28Izabela5001,212%
29Kinga4951,2%
30Anita4851,175%
31Hanna4821,168%
32Emilia4631,122%
33Zuzanna4561,105%
34Alicja4551,103%
35Dominika4491,088%
36Dagmara4211,02%
37Ewa4171,011%
38Daria3890,943%
39Karolina3820,926%
40Weronika3620,877%
41Mariola3580,868%
42Olga3060,742%
43Magda3010,73%
44Ilona2950,715%
45Nadia2860,693%
46Krystyna2780,674%
47Bożena2740,664%
48Sara2730,662%
49Grażyna2670,647%
50Maria2550,618%
Zbliżają się popularne imieniny:
Magdaleny29 majaDzisiaj!
Jana24 czerwcaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

🎁
Prezenty na DZIEŃ DZIECKA!
Podpowiadamy Pomysły