Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40620
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22735,596%
2Katarzyna18314,508%
3Magdalena17864,397%
4Monika14133,479%
5Małgorzata13363,289%
6Agnieszka13123,23%
7Joanna12413,055%
8Ewelina12303,028%
9Justyna10222,516%
10Aneta10162,501%
11Marta9942,447%
12Sylwia9922,442%
13Paulina8132,001%
14Agata8091,992%
15Klaudia8011,972%
16Dorota7361,812%
17Natalia7321,802%
18Beata6671,642%
19Kamila6611,627%
20Sandra6531,608%
21Iwona5941,462%
22Julia5881,448%
23Elżbieta5831,435%
24Wiktoria5651,391%
25Jolanta5251,292%
26Milena5051,243%
27Edyta4991,228%
28Izabela4961,221%
29Kinga4881,201%
30Anita4731,164%
31Hanna4721,162%
32Emilia4551,12%
33Alicja4491,105%
34Zuzanna4471,1%
35Dominika4431,091%
36Dagmara4111,012%
37Ewa4091,007%
38Daria3800,935%
39Karolina3790,933%
40Weronika3530,869%
41Mariola3500,862%
42Olga3010,741%
43Magda2960,729%
44Nadia2840,699%
45Ilona2840,699%
46Krystyna2750,677%
47Sara2710,667%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2650,652%
50Maria2490,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Grzegorza12 marcaZostało jeszcze 3 dni
Krystyny13 marcaZostało jeszcze 4 dni
Zbigniewa17 marcaZostało jeszcze 8 dni
Klaudii20 marcaZostało jeszcze 11 dni
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: