Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40718
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22785,595%
2Katarzyna18334,502%
3Magdalena17894,394%
4Monika14173,48%
5Małgorzata13403,291%
6Agnieszka13133,225%
7Joanna12453,058%
8Ewelina12313,023%
9Justyna10232,512%
10Aneta10162,495%
11Marta9992,453%
12Sylwia9942,441%
13Paulina8141,999%
14Agata8091,987%
15Klaudia8031,972%
16Dorota7381,812%
17Natalia7331,8%
18Beata6671,638%
19Kamila6641,631%
20Sandra6541,606%
21Iwona5951,461%
22Julia5921,454%
23Elżbieta5841,434%
24Wiktoria5661,39%
25Jolanta5251,289%
26Milena5051,24%
27Edyta5001,228%
28Izabela4961,218%
29Kinga4881,198%
30Anita4751,167%
31Hanna4721,159%
32Emilia4561,12%
33Alicja4491,103%
34Zuzanna4481,1%
35Dominika4441,09%
36Dagmara4141,017%
37Ewa4121,012%
38Daria3810,936%
39Karolina3790,931%
40Weronika3540,869%
41Mariola3510,862%
42Olga3020,742%
43Magda2960,727%
44Ilona2880,707%
45Nadia2840,697%
46Krystyna2750,675%
47Bożena2710,666%
48Sara2710,666%
49Grażyna2650,651%
50Maria2490,612%
Zbliżają się popularne imieniny:
Michała29 wrześniaZostało jeszcze 13 dni
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Zobacz, co się właśnie Święci ! 😃
Dołącz do Kalendarza na FB