Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40571
ImięGłosów% Głosów
1Anna22725,6%
2Katarzyna18304,511%
3Magdalena17844,397%
4Monika14123,48%
5Małgorzata13353,291%
6Agnieszka13123,234%
7Joanna12403,056%
8Ewelina12293,029%
9Justyna10222,519%
10Aneta10152,502%
11Marta9942,45%
12Sylwia9912,443%
13Paulina8122,001%
14Agata8091,994%
15Klaudia8001,972%
16Dorota7351,812%
17Natalia7311,802%
18Beata6671,644%
19Kamila6611,629%
20Sandra6531,61%
21Iwona5941,464%
22Julia5851,442%
23Elżbieta5821,435%
24Wiktoria5651,393%
25Jolanta5251,294%
26Milena5051,245%
27Edyta4981,227%
28Izabela4941,218%
29Kinga4881,203%
30Anita4731,166%
31Hanna4721,163%
32Emilia4541,119%
33Zuzanna4471,102%
34Alicja4471,102%
35Dominika4431,092%
36Dagmara4101,011%
37Ewa4091,008%
38Karolina3790,934%
39Daria3790,934%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,858%
42Olga3010,742%
43Magda2950,727%
44Ilona2840,7%
45Nadia2840,7%
46Krystyna2750,678%
47Sara2710,668%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2640,651%
50Maria2490,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Agaty5 lutegoZostało jeszcze 11 dni
Walentego14 lutegoZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
14 lut.
pią.
Walentynki20
20 lut.
czw.
Tłusty Czwartek26
Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 25 stycznia
Paweł, Apollo, Appollon, Artemia, Miłosz, Miłowit, Tacjana, Tatiana
Jutro, 26 stycznia
Leon, Leona, Tymoteusz, Paula, Polikarp, Skarbimir, Wanda
Pojutrze, 27 stycznia
Julian, Natalis, Ilona, Ninomysł, Angela, Chryzostom, Jan Chryzostom, Przybysław
Wczoraj, 24 stycznia
Tymoteusz, Rafał, Chwalibog, Milena, Ksenia, Mirogniew, Rafaela