Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40581
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22735,601%
2Katarzyna18304,509%
3Magdalena17844,396%
4Monika14133,482%
5Małgorzata13353,29%
6Agnieszka13123,233%
7Joanna12413,058%
8Ewelina12303,031%
9Justyna10222,518%
10Aneta10162,504%
11Marta9942,449%
12Sylwia9912,442%
13Paulina8122,001%
14Agata8091,994%
15Klaudia8001,971%
16Dorota7351,811%
17Natalia7311,801%
18Beata6671,644%
19Kamila6611,629%
20Sandra6531,609%
21Iwona5941,464%
22Julia5851,442%
23Elżbieta5821,434%
24Wiktoria5651,392%
25Jolanta5251,294%
26Milena5051,244%
27Edyta4981,227%
28Izabela4951,22%
29Kinga4881,203%
30Anita4731,166%
31Hanna4721,163%
32Emilia4541,119%
33Zuzanna4471,102%
34Alicja4471,102%
35Dominika4431,092%
36Dagmara4101,01%
37Ewa4091,008%
38Karolina3790,934%
39Daria3790,934%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,858%
42Olga3010,742%
43Magda2950,727%
44Ilona2840,7%
45Nadia2840,7%
46Krystyna2750,678%
47Sara2710,668%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2650,653%
50Maria2490,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jerzego23 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Wojciecha23 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Marka25 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: