Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40946
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22875,585%
2Katarzyna18364,484%
3Magdalena17954,384%
4Monika14213,47%
5Małgorzata13493,295%
6Agnieszka13163,214%
7Joanna12493,05%
8Ewelina12333,011%
9Justyna10272,508%
10Aneta10172,484%
11Marta10102,467%
12Sylwia9942,428%
13Paulina8192%
14Agata8111,981%
15Klaudia8071,971%
16Dorota7381,802%
17Natalia7351,795%
18Beata6691,634%
19Kamila6651,624%
20Sandra6571,605%
21Iwona5961,456%
22Julia5961,456%
23Elżbieta5871,434%
24Wiktoria5691,39%
25Jolanta5261,285%
26Milena5071,238%
27Edyta5011,224%
28Izabela4991,219%
29Kinga4901,197%
30Anita4791,17%
31Hanna4741,158%
32Emilia4581,119%
33Alicja4541,109%
34Zuzanna4501,099%
35Dominika4461,089%
36Dagmara4171,018%
37Ewa4151,014%
38Daria3840,938%
39Karolina3810,93%
40Weronika3580,874%
41Mariola3540,865%
42Olga3060,747%
43Magda2980,728%
44Ilona2900,708%
45Nadia2850,696%
46Krystyna2770,677%
47Sara2720,664%
48Bożena2710,662%
49Grażyna2650,647%
50Maria2510,613%
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 18 sierpnia
Helena, Bogusława, Bronisław, Klara, Ilona, Nela, Agapit, Tworzysława
Jutro, 19 sierpnia
Jan, Piotr, Julian, Emilia, Sykstus, Juliusz, Ludwik, Bolesław, Sebald
Pojutrze, 20 sierpnia
Jan, Bernard, Biernat, Sara, Sabin, Sobiesław, Samuel, Samuela, Sieciech
Wczoraj, 17 sierpnia
Joanna, Anastazja, Julianna, Jacek, Anita, Eliza, Liberat, Miron, Bertram, Jaczewoj, Zawisza, Żanna
🌞
Zaćmienie Słońca nad Polską
25 października 2022 (animacje)