Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40631
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22745,597%
2Katarzyna18314,506%
3Magdalena17864,396%
4Monika14133,478%
5Małgorzata13363,288%
6Agnieszka13123,229%
7Joanna12413,054%
8Ewelina12303,027%
9Justyna10222,515%
10Aneta10162,501%
11Marta9942,446%
12Sylwia9922,441%
13Paulina8132,001%
14Agata8091,991%
15Klaudia8021,974%
16Dorota7361,811%
17Natalia7321,802%
18Beata6671,642%
19Kamila6611,627%
20Sandra6531,607%
21Iwona5941,462%
22Julia5881,447%
23Elżbieta5831,435%
24Wiktoria5661,393%
25Jolanta5251,292%
26Milena5051,243%
27Edyta4991,228%
28Izabela4961,221%
29Kinga4881,201%
30Anita4731,164%
31Hanna4721,162%
32Emilia4551,12%
33Alicja4491,105%
34Zuzanna4471,1%
35Dominika4441,093%
36Dagmara4111,012%
37Ewa4101,009%
38Daria3800,935%
39Karolina3790,933%
40Weronika3530,869%
41Mariola3510,864%
42Olga3010,741%
43Magda2960,729%
44Nadia2840,699%
45Ilona2840,699%
46Krystyna2750,677%
47Sara2710,667%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2650,652%
50Maria2490,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jerzego23 kwietniaZostało jeszcze 2 dni
Wojciecha23 kwietniaZostało jeszcze 2 dni
Marka25 kwietniaZostało jeszcze 4 dni
Moniki4 majaZostało jeszcze 13 dni
Macieja14 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Zofii15 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: