Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40742
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22795,594%
2Katarzyna18334,499%
3Magdalena17894,391%
4Monika14173,478%
5Małgorzata13403,289%
6Agnieszka13133,223%
7Joanna12463,058%
8Ewelina12313,021%
9Justyna10232,511%
10Aneta10162,494%
11Marta10002,454%
12Sylwia9942,44%
13Paulina8141,998%
14Agata8091,986%
15Klaudia8031,971%
16Dorota7381,811%
17Natalia7331,799%
18Beata6681,64%
19Kamila6651,632%
20Sandra6551,608%
21Iwona5961,463%
22Julia5921,453%
23Elżbieta5841,433%
24Wiktoria5661,389%
25Jolanta5251,289%
26Milena5061,242%
27Edyta5011,23%
28Izabela4971,22%
29Kinga4881,198%
30Anita4751,166%
31Hanna4721,159%
32Emilia4561,119%
33Alicja4501,105%
34Zuzanna4481,1%
35Dominika4441,09%
36Dagmara4141,016%
37Ewa4131,014%
38Daria3810,935%
39Karolina3790,93%
40Weronika3550,871%
41Mariola3510,862%
42Olga3020,741%
43Magda2960,727%
44Ilona2880,707%
45Nadia2840,697%
46Krystyna2750,675%
47Bożena2710,665%
48Sara2710,665%
49Grażyna2650,65%
50Maria2490,611%
Zbliżają się popularne imieniny:
Marcina11 listopadaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 25 października
Kryspin, Bonifacy, Maur, Taras, Tarazjusz, Chryzant, Daria, Walentyna, Inga, Sambor, Teodozjusz
Jutro, 26 października
Ludmiła, Lucyna, Ewaryst, Lutosław, Łucjan, Łucjana
Pojutrze, 27 października
Wincenty, Sabina, Iwona, Frumencjusz, Siestrzemił
Wczoraj, 24 października
Antoni, Marek, Markusław, Filip, Marcin, Rafał, Salomon, Boleczest, Pamfilia
Zobacz, co się właśnie Święci ! 😃
Dołącz do Kalendarza na FB