Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40680
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22765,595%
2Katarzyna18334,506%
3Magdalena17894,398%
4Monika14153,478%
5Małgorzata13403,294%
6Agnieszka13133,228%
7Joanna12423,053%
8Ewelina12313,026%
9Justyna10222,512%
10Aneta10162,498%
11Marta9962,448%
12Sylwia9932,441%
13Paulina8131,999%
14Agata8091,989%
15Klaudia8021,971%
16Dorota7371,812%
17Natalia7331,802%
18Beata6671,64%
19Kamila6641,632%
20Sandra6531,605%
21Iwona5941,46%
22Julia5891,448%
23Elżbieta5841,436%
24Wiktoria5661,391%
25Jolanta5251,291%
26Milena5051,241%
27Edyta5001,229%
28Izabela4961,219%
29Kinga4881,2%
30Anita4731,163%
31Hanna4721,16%
32Emilia4561,121%
33Alicja4491,104%
34Zuzanna4481,101%
35Dominika4441,091%
36Dagmara4121,013%
37Ewa4111,01%
38Daria3810,937%
39Karolina3790,932%
40Weronika3530,868%
41Mariola3510,863%
42Olga3020,742%
43Magda2960,728%
44Ilona2850,701%
45Nadia2840,698%
46Krystyna2750,676%
47Bożena2710,666%
48Sara2710,666%
49Grażyna2650,651%
50Maria2490,612%
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Zobacz, co się właśnie Święci ! 😃
Dołącz do Kalendarza na FB