Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40567
ImięGłosów% Głosów
1Anna22725,601%
2Katarzyna18304,511%
3Magdalena17844,398%
4Monika14123,481%
5Małgorzata13343,288%
6Agnieszka13123,234%
7Joanna12403,057%
8Ewelina12293,03%
9Justyna10222,519%
10Aneta10152,502%
11Marta9942,45%
12Sylwia9912,443%
13Paulina8122,002%
14Agata8091,994%
15Klaudia8001,972%
16Dorota7351,812%
17Natalia7311,802%
18Beata6671,644%
19Kamila6611,629%
20Sandra6531,61%
21Iwona5941,464%
22Julia5851,442%
23Elżbieta5821,435%
24Wiktoria5651,393%
25Jolanta5251,294%
26Milena5051,245%
27Edyta4981,228%
28Izabela4941,218%
29Kinga4881,203%
30Anita4731,166%
31Hanna4711,161%
32Emilia4541,119%
33Zuzanna4471,102%
34Alicja4471,102%
35Dominika4431,092%
36Dagmara4101,011%
37Ewa4091,008%
38Daria3790,934%
39Karolina3790,934%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,858%
42Olga3010,742%
43Magda2950,727%
44Ilona2840,7%
45Nadia2840,7%
46Krystyna2750,678%
47Sara2710,668%
48Bożena2700,666%
49Grażyna2640,651%
50Maria2480,611%
Zbliżają się popularne imieniny:
Marcina11 listopadaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
27 paź.
nie.
Zmiana Czasu Letniego Na Zimowy8
31 paź.
czw.
Halloween12
01 lis.
pią.
Wszystkich Świętych (katolickie)13
02 lis.
sob.
Zaduszki14
11 lis.
pon.
Narodowe Święto Niepodległości23
Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 19 października
Piotr, Paweł, Pelagia, Ferdynand, Skarbimir, Ziemowit, Kleopatra, Siemowit
Jutro, 20 października
Apollo, Appollon, Irena, Witalis, Budzisława, Jan Kanty, Wendelin
Pojutrze, 21 października
Bernard, Biernat, Elżbieta, Pelagia, Hilary, Klementyna, Celina, Dobromił, Nunila, Nunilona, Urszula, Wszebora
Wczoraj, 18 października
Julian, Łukasz, Hanna, Remigiusz