Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40999
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22885,581%
2Katarzyna18374,481%
3Magdalena17954,378%
4Monika14213,466%
5Małgorzata13523,298%
6Agnieszka13163,21%
7Joanna12503,049%
8Ewelina12333,007%
9Justyna10272,505%
10Aneta10172,481%
11Marta10102,463%
12Sylwia9982,434%
13Paulina8202%
14Agata8111,978%
15Klaudia8091,973%
16Natalia7381,8%
17Dorota7381,8%
18Beata6721,639%
19Kamila6661,624%
20Sandra6571,602%
21Iwona5981,459%
22Julia5971,456%
23Elżbieta5871,432%
24Wiktoria5691,388%
25Jolanta5261,283%
26Milena5071,237%
27Edyta5021,224%
28Izabela5001,22%
29Kinga4911,198%
30Anita4801,171%
31Hanna4741,156%
32Emilia4581,117%
33Alicja4541,107%
34Zuzanna4521,102%
35Dominika4461,088%
36Dagmara4171,017%
37Ewa4161,015%
38Daria3840,937%
39Karolina3810,929%
40Weronika3580,873%
41Mariola3540,863%
42Olga3060,746%
43Magda2980,727%
44Ilona2940,717%
45Nadia2850,695%
46Krystyna2770,676%
47Sara2730,666%
48Bożena2710,661%
49Grażyna2670,651%
50Maria2510,612%
Zbliżają się popularne imieniny:
Mikołaja6 grudniaDzisiaj!
Adama24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Ewy24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Sylwestra31 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 6 grudnia
Mikołaj, Emilian, Agata, Angelika, Dionizja, Jarema
Jutro, 7 grudnia
Marcin, Ambroży, Agaton, Ninomysł
Pojutrze, 8 grudnia
Maria, Apollo, Appollon, Boguwola, Narcyza, Wirginiusz
Wczoraj, 5 grudnia
Kryspin, Anastazy, Krystyna, Edyta, Sabina, Gerald, Kryspina, Pęcisława
🎁
Zobacz Pomysły na Prezenty
Pod Choinkę 2022