Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40869
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22805,579%
2Katarzyna18344,488%
3Magdalena17924,385%
4Monika14183,47%
5Małgorzata13453,291%
6Agnieszka13163,22%
7Joanna12473,051%
8Ewelina12323,015%
9Justyna10262,51%
10Aneta10172,488%
11Marta10062,462%
12Sylwia9942,432%
13Paulina8171,999%
14Agata8111,984%
15Klaudia8061,972%
16Dorota7381,806%
17Natalia7351,798%
18Beata6681,634%
19Kamila6651,627%
20Sandra6561,605%
21Iwona5961,458%
22Julia5961,458%
23Elżbieta5851,431%
24Wiktoria5691,392%
25Jolanta5261,287%
26Milena5071,241%
27Edyta5011,226%
28Izabela4991,221%
29Kinga4891,197%
30Anita4751,162%
31Hanna4731,157%
32Emilia4571,118%
33Alicja4511,104%
34Zuzanna4491,099%
35Dominika4451,089%
36Dagmara4171,02%
37Ewa4151,015%
38Daria3830,937%
39Karolina3810,932%
40Weronika3580,876%
41Mariola3540,866%
42Olga3060,749%
43Magda2960,724%
44Ilona2900,71%
45Nadia2840,695%
46Krystyna2750,673%
47Sara2710,663%
48Bożena2710,663%
49Grażyna2650,648%
50Maria2510,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Joanny24 maja
Zuzanny24 maja
Magdy25 majaDzisiaj!
Magdaleny29 majaZostało jeszcze 4 dni
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

🌞
Zaćmienie Słońca nad Polską
25 października 2022 (animacje)