Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40597
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22735,599%
2Katarzyna18304,508%
3Magdalena17864,399%
4Monika14133,481%
5Małgorzata13353,288%
6Agnieszka13123,232%
7Joanna12413,057%
8Ewelina12303,03%
9Justyna10222,517%
10Aneta10162,503%
11Marta9942,448%
12Sylwia9912,441%
13Paulina8122%
14Agata8091,993%
15Klaudia8001,971%
16Dorota7361,813%
17Natalia7311,801%
18Beata6671,643%
19Kamila6611,628%
20Sandra6531,608%
21Iwona5941,463%
22Julia5871,446%
23Elżbieta5831,436%
24Wiktoria5651,392%
25Jolanta5251,293%
26Milena5051,244%
27Edyta4991,229%
28Izabela4961,222%
29Kinga4881,202%
30Anita4731,165%
31Hanna4721,163%
32Emilia4541,118%
33Alicja4481,104%
34Zuzanna4471,101%
35Dominika4431,091%
36Dagmara4101,01%
37Ewa4091,007%
38Daria3790,934%
39Karolina3790,934%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,857%
42Olga3010,741%
43Magda2950,727%
44Ilona2840,7%
45Nadia2840,7%
46Krystyna2750,677%
47Sara2710,668%
48Bożena2700,665%
49Grażyna2650,653%
50Maria2490,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Andrzeja30 listopadaZostało jeszcze 3 dni
Barbary4 grudniaZostało jeszcze 7 dni
Mikołaja6 grudniaZostało jeszcze 9 dni
Adama24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Ewy24 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: