Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 41031
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22885,576%
2Katarzyna18384,48%
3Magdalena17974,38%
4Monika14213,463%
5Małgorzata13523,295%
6Agnieszka13183,212%
7Joanna12503,046%
8Ewelina12363,012%
9Justyna10282,505%
10Aneta10172,479%
11Marta10102,462%
12Sylwia9982,432%
13Paulina8212,001%
14Agata8151,986%
15Klaudia8091,972%
16Natalia7401,804%
17Dorota7381,799%
18Beata6721,638%
19Kamila6661,623%
20Sandra6571,601%
21Iwona5981,457%
22Julia5971,455%
23Elżbieta5871,431%
24Wiktoria5691,387%
25Jolanta5261,282%
26Milena5071,236%
27Edyta5021,223%
28Izabela5001,219%
29Kinga4921,199%
30Anita4801,17%
31Hanna4761,16%
32Emilia4581,116%
33Alicja4541,106%
34Zuzanna4521,102%
35Dominika4461,087%
36Dagmara4201,024%
37Ewa4161,014%
38Daria3840,936%
39Karolina3810,929%
40Weronika3580,873%
41Mariola3540,863%
42Olga3060,746%
43Magda2980,726%
44Ilona2940,717%
45Nadia2850,695%
46Krystyna2770,675%
47Sara2730,665%
48Bożena2710,66%
49Grażyna2670,651%
50Maria2520,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Walentego14 lutegoZostało jeszcze 8 dni
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
08 lut.
śro.
Dzień Bezpiecznego Internetu2
09 lut.
czw.
Międzynarodowy Dzień Pizzy3
11 lut.
sob.
Światowy Dzień Chorego5
14 lut.
wto.
Walentynki8
16 lut.
czw.
Tłusty Czwartek10
22 lut.
śro.
Środa Popielcowa16
08 mar.
śro.
Dzień Kobiet30
📅
Długie Weekendy 2023
i Dni Wolne