Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40796
  • Jeśli chcesz zagłosować na któreś z imion, musisz przejść na stronę dotyczącą tego imienia (klikając na poniższej liście lub korzystając z wyszukiwarki poniżej) - tam znajduje się sonda.
  • Zobacz także: Lista popularnych imion męskich
ImięGłosów% Głosów
1Anna22795,586%
2Katarzyna18344,496%
3Magdalena17904,388%
4Monika14173,473%
5Małgorzata13423,29%
6Agnieszka13133,218%
7Joanna12473,057%
8Ewelina12323,02%
9Justyna10252,513%
10Aneta10162,49%
11Marta10022,456%
12Sylwia9942,437%
13Paulina8162%
14Agata8101,985%
15Klaudia8041,971%
16Dorota7381,809%
17Natalia7351,802%
18Beata6681,637%
19Kamila6651,63%
20Sandra6561,608%
21Iwona5961,461%
22Julia5921,451%
23Elżbieta5851,434%
24Wiktoria5681,392%
25Jolanta5251,287%
26Milena5061,24%
27Edyta5011,228%
28Izabela4981,221%
29Kinga4881,196%
30Anita4751,164%
31Hanna4721,157%
32Emilia4561,118%
33Alicja4511,106%
34Zuzanna4491,101%
35Dominika4441,088%
36Dagmara4151,017%
37Ewa4141,015%
38Daria3830,939%
39Karolina3800,931%
40Weronika3560,873%
41Mariola3510,86%
42Olga3040,745%
43Magda2960,726%
44Ilona2880,706%
45Nadia2840,696%
46Krystyna2750,674%
47Bożena2710,664%
48Sara2710,664%
49Grażyna2650,65%
50Maria2500,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Agaty5 lutegoZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Walentego14 lutegoZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
21 sty.
pią.
Dzień Babci2
22 sty.
sob.
Dzień Dziadka3
26 sty.
śro.
Światowy Dzień Celnictwa7
14 lut.
pon.
Walentynki26
Personalizowany film od Mikołaja. W filmie pojawi się imię i zdjęcia dziecka.
Frajda dla dziecka murowana, a stworzenie filmu trwa jedynie kilka minut.
Zobacz przykładowe filmy
Zobacz, co się właśnie Święci ! 😃
Dołącz do Kalendarza na FB