OLIMPIADA
Informacje
Dziś Na Olimpiadzie
Stadiony
Lekkoatletyka Rekordy
CIEKAWSZE KONKURENCJE
Mecze Siatkarzy
Lekkoatletyka
Tenis na Olimpiadzie
INNE STRONY
15 Sierpnia
Dzień Wojska
Matki Boskiej Zielnej
Kalendarz 2012
Dni Wolne 2012
Fazy Księżyca 2012
Kiedy Imieniny?
Kalendarz Świąt
|
Reklama Tradedoubler - Wyślij Kwiaty
|
|
31 lipca 2012 Konkurencje/zawody/mecze w: łucznictwie, badmintonie, koszykówce, siatkówce plażowej, boksie, kajakarstwie górskim, skokach do wody, WKKW, szermierce, piłce nożnej, gimnastyce sportowej, piłce ręcznej, hokeju, judo, wioślarstwie, żeglarstwie, strzelectwie, pływaniu, tenisie stołowym, tenisie ziemnym, siatkówce, piłce wodnej, podnoszeniu ciężarów
Badminton, Boks, Gimnastyka ( Artystyczna, Batut, Sportowa), Hokej, Jeździectwo ( Skoki, Ujeżdżenie, WKKW), Judo, Kajakarstwo ( Górskie, Klasyczne), Kolarstwo ( BMX, Górskie, Szosowe, Torowe), Koszykówka, Lekkoatletyka, Łucznictwo, Pięciobój Nowoczesny, Piłka Nożna, Piłka Ręczna, Piłka Wodna, Pływanie, Pływanie Synchroniczne, Podnoszenie Ciężarów, Siatkówka, Siatkówka Plażowa, Skoki do Wody, Strzelectwo, Szermierka, Taekwondo, Tenis Stołowy, Tenis Ziemny, Triathlon, Wioślarstwo, Zapasy ( Styl Klasyczny, Styl Wolny), Żeglarstwo
Aquatics Centre, Basketball Arena, BMX Track, Box Hill Zig Zag Road, City of Coventry Stadium, Copper Box, Dorney Lake, Earls Court, ExCeL, Greenwich Park, Hadleigh Farm, Hampden Park, Hampton Court Palace & Hampton Court Road, Horse Guards Parade, Hyde Park, Lee Valley White Water Centre, Lord's Cricket Ground, Marathon Course, Millennium Stadium, North Greenwich Arena, Old Trafford, Olympic Stadium, Riverbank Arena, St James' Park, The Royal Artillery Barracks, Velodrome, Water Polo Arena, Wembley Arena, Wembley Stadium, Weymouth and Portland, Wimbledon
Dyscyplina | Twój Czas1 | Faza | Czas UK |
---|
Łucznictwo, Lord's Cricket Ground |
---|
Mężczyźni Indywidualnie | 09:00 | 1/32 | 09:00 | | 09:52 | 1/16 | 09:52 | | 15:00 | 1/32 | 15:00 | | 15:52 | 1/16 | 15:52 | Kobiety Indywidualnie | 09:26 | 1/32 | 09:26 | | 10:05 | 1/16 | 10:05 | | 15:26 | 1/32 | 15:26 | | 16:05 | 1/16 | 16:05 | Badminton, Wembley Arena |
---|
Debel Mężczyzn | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Singel Mężczyzn | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Mikst | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Debel Kobiet | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Singel Kobiet | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Koszykówka, Basketball Arena |
---|
Koszykówka Mężczyzn | 09:00 | Grupa B Chiny - QT3 | 09:00 | | 11:15 | Grupa B Australia - Hiszpania | 11:15 | | 14:30 | Grupa A QT1 - QT2 | 14:30 | | 16:45 | Grupa B Wielka Brytania - Brazylia | 16:45 | | 20:00 | Grupa A Francja - Argentyna | 20:00 | | 22:15 | Grupa A Tunezja - USA | 22:15 | Siatkówka Plażowa, Horse Guards Parade |
---|
Siatkówka Plażowa Mężczyzn | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | Siatkówka Plażowa Kobiet | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | Boks, ExCeL |
---|
Waga Papierowa Mężczyzn 49kg | 13:30 | 1/32 * | 13:30 | | 20:30 | 1/32 * | 20:30 | Waga Lekkopółśrednia Mężczyzn 49kg | 14:45 | 1/32 * | 14:45 | | 21:45 | 1/32 * | 21:45 | Kajakarstwo - Górskie, Lee Valley White Water Centre |
---|
Men's Canoe Single | 13:30 | Półfinały | 13:30 | | 15:06 | Finał | 15:06 | Skoki do Wody, Aquatics Centre |
---|
Women's Synchronised 10m Platform | 15:00 | Finał | 15:00 | Jeździectwo - WKKW, Greenwich Park |
---|
Individual Eventing | 10:30 | Jumping Qualifier * | 10:30 | | 14:30 | Jumping Final * | 14:30 | Team Eventing | 10:30 | Jumping Final * | 10:30 | Szermierka, ExCeL |
---|
Floret Indywid. Mężczyzn | 10:30 | 1/64 | 10:30 | | 11:50 | 1/32 | 11:50 | | 14:10 | 1/16 | 14:10 | | 15:30 | Ćwierćfinały | 15:30 | | 18:00 | Półfinały | 18:00 | | 19:10 | Mecz o Brąz | 19:10 | | 19:40 | Mecz o Złoto | 19:40 | Piłka Nożna |
---|
Piłka Nożna Kobiet | 14:30 | Grupa F Kanada - Szwecja | St James' Park | 14:30 | | 14:30 | Grupa F Japonia - RPA | Millennium Stadium | 14:30 | | 17:15 | Grupa G USA - Korea Północna | Old Trafford | 17:15 | | 17:15 | Grupa G Francja - Kolumbia | St James' Park | 17:15 | | 19:45 | Grupa E Nowa Zelandia - Kamerun | City of Coventry Stadium | 19:45 | | 19:45 | Grupa E Wielka Brytania - Brazylia | Wembley Stadium | 19:45 | Gimnastyka - Sportowa, North Greenwich Arena |
---|
Women's Team, Artistic | 16:30 | Finał | 16:30 | Piłka Ręczna, Copper Box |
---|
Piłka Ręczna Mężczyzn | 09:30 | Grupa A Tunezja - Islandia | 09:30 | | 11:15 | Grupa B Korea Południowa - Węgry | 11:15 | | 14:30 | Grupa A Wielka Brytania - Szwecja | 14:30 | | 16:15 | Grupa B Serbia - Chorwacja | 16:15 | | 19:30 | Grupa B Dania - Hiszpania | 19:30 | | 21:15 | Grupa A Argentyna - Francja | 21:15 | Hokej, Riverbank Arena |
---|
Hokej Kobiet | 08:30 | Grupa A Holandia - Japonia | 08:30 | | 10:45 | Grupa B RPA - Nowa Zelandia | 10:45 | | 13:45 | Grupa A Belgia - Chiny | 13:45 | | 16:00 | Grupa A Wielka Brytania - Korea Południowa | 16:00 | | 19:00 | Grupa B Argentyna - USA | 19:00 | | 21:15 | Grupa B Niemcy - Australia | 21:15 | Judo, ExCeL |
---|
Mężczyźni 81kg | 09:30 | Ćwierćfinały * | 09:30 | | 09:30 | 1/64 * | 09:30 | | 09:30 | 1/16 * | 09:30 | | 09:30 | 1/32 * | 09:30 | | 14:00 | Repasaże i Walka o Brąz * | 14:00 | | 14:00 | Półfinały * | 14:00 | | 16:10 | Finał * | 16:10 | Kobiety 63kg | 09:30 | 1/32 * | 09:30 | | 09:30 | Ćwierćfinały * | 09:30 | | 09:30 | 1/16 * | 09:30 | | 14:00 | Półfinały * | 14:00 | | 14:00 | Repasaże i Walka o Brąz * | 14:00 | | 16:00 | Finał * | 16:00 | Wioślarstwo, Dorney Lake |
---|
Men's Single Sculls | 09:30 | Półfinały | 09:30 | | 11:00 | Ćwierćfinały | 11:00 | Women's Double Sculls | 09:50 | Repasaże | 09:50 | Women's Lightweight Double Sculls | 09:50 | Repasaże | 09:50 | Czwórki Mężczyzn | 10:00 | Repasaże | 10:00 | Men's Lightweight Double Sculls | 10:30 | Repasaże | 10:30 | Ósemki Kobiet | 10:50 | Repasaże | 10:50 | Women's Single Sculls | 11:40 | Ćwierćfinały | 11:40 | Men's Double Sculls | 12:20 | Półfinały | 12:20 | Men's Lightweight Four | 12:40 | Półfinały | 12:40 | Żeglarstwo, Weymouth and Portland |
---|
49er Mężczyni | 12:00 | Wyścig 4. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 3. * | 12:00 | Finn Mężczyźni | 12:00 | Wyścig 5. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 6. * | 12:00 | Laser Mężczyni | 12:00 | Wyścig 3. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 4. * | 12:00 | RS-X Mężczyni | 12:00 | Wyścig 1. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 2. * | 12:00 | Star Mężczyźni | 12:00 | Wyścig 5. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 6. * | 12:00 | Elliott 6m Kobiety | 12:00 | Każdy z każdym * | 12:00 | Laser Radial Kobiety | 12:00 | Wyścig 4. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 3. * | 12:00 | RS-X Kobiety | 12:00 | Wyścig 1. * | 12:00 | | 12:00 | Wyścig 2. * | 12:00 | Strzelectwo, The Royal Artillery Barracks |
---|
Rzutki Skeet Mężczyźni | 09:00 | Kwalifikacje | 09:00 | | 14:00 | Finały | 14:00 | Pływanie, Aquatics Centre |
---|
100m Dowolnym Mężczyzn | 10:00 | Kwalifikacje | 10:00 | | 19:30 | Półfinały | 19:30 | 200m Delfinem Kobiet | 10:25 | Kwalifikacje | 10:25 | | 19:55 | Półfinały | 19:55 | 200m Klasycznym Mężczyzn | 10:47 | Kwalifikacje | 10:47 | | 20:17 | Półfinały | 20:17 | 4x200 Dowolnym Mężczyzn | 11:17 | Kwalifikacje | 11:17 | | 20:47 | Finał | 20:47 | 200m Dowolnym Kobiet | 19:39 | Finał | 19:39 | 200m Delfinem Mężczyzn | 19:47 | Finał | 19:47 | 200m Zmiennym Kobiet | 20:39 | Finał | 20:39 | Tenis Stołowy, ExCeL |
---|
Singel Kobiet | 10:00 | Ćwierćfinały | 10:00 | | 16:00 | Półfinały | 16:00 | Singel Mężczyzn | 20:00 | Ćwierćfinały | 20:00 | Tenis Ziemny, Wimbledon |
---|
Debel Mężczyzn | 11:30 | Ćwierćfinały ** | 11:30 | Singel Mężczyzn | 11:30 | Runda 2. ** | 11:30 | Debel Kobiet | 11:30 | Ćwierćfinały ** | 11:30 | Singel Kobiet | 11:30 | Runda 2. ** | 11:30 | Siatkówka, Earls Court |
---|
Siatkówka Mężczyzn | 09:30 | Grupa B Serbia - Tunezja | 09:30 | | 11:30 | Grupa A Polska - Bułgaria | 11:30 | | 14:45 | Grupa A Włochy - Argentyna | 14:45 | | 16:45 | Grupa B USA - Niemcy | 16:45 | | 20:00 | Grupa A Wielka Brytania - Australia | 20:00 | | 22:00 | Grupa B Brazylia - Rosja | 22:00 | Piłka Wodna, Water Polo Arena |
---|
Piłka Wodna Mężczyzn | 10:00 | Grupa B Węgry - Czarnogóra | 10:00 | | 11:20 | Grupa A Chorwacja - Hiszpania | 11:20 | | 14:10 | Grupa A Australia - Kazachstan | 14:10 | | 15:30 | Grupa A Grecja - Włochy | 15:30 | | 18:20 | Grupa B Serbia - Wielka Brytania | 18:20 | | 19:40 | Grupa B USA - Rumunia | 19:40 | Podnoszenie Ciężarów, ExCeL |
---|
Mężczyźni 69kg | 10:00 | Grupa B | 10:00 | | 19:00 | Grupa A | 19:00 | Kobiety 63kg | 12:30 | Grupa B | 12:30 | | 15:30 | Grupa A | 15:30 |
* - czas przybliżony. ** - dokładny czas podany zostanie w dniu poprzedzającym zawody. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do zmiany podanych godzin. 1 Tabela podaje czas w oparciu o ustawienie strefy czasowej w komputerze, jeśli znajdujesz się w Polsce i masz
ustawioną polską strefę czasową, podana godzina będzie odpowiadać godzinie w Polsce (czas brytyjski+1 godzina). Jeśli znajdujesz się w innej strefie czasowej, podany w tym polu tabeli czas powinien odpowiadać godzinie Twojej strefy.
UWAGA! O ile nie zaznaczono inaczej tekst ten powstał dla
halloween.friko.net. Możesz kopiować całość lub jego fragmenty na swoje strony pod warunkiem, że
umieścisz aktywny link do źródła tekstu
Zapraszamy na nasze konto na Facebook'u.
Co dzień rano przyślemy Ci informacje na temat rozpoczynającego się dnia. Polub nas! :)
|
|