OLIMPIADA
Informacje
Dziś Na Olimpiadzie
Stadiony
Lekkoatletyka Rekordy
CIEKAWSZE KONKURENCJE
Mecze Siatkarzy
Lekkoatletyka
Tenis na Olimpiadzie
INNE STRONY
15 Sierpnia
Dzień Wojska
Matki Boskiej Zielnej
Kalendarz 2012
Dni Wolne 2012
Fazy Księżyca 2012
Kiedy Imieniny?
Kalendarz Świąt
|
28 lipca 2012 Konkurencje/zawody/mecze w: łucznictwie, badmintonie, koszykówce, siatkówce plażowej, boksie, kolarstwie szosowym, WKKW, szermierce, piłce nożnej, gimnastyce sportowej, piłce ręcznej, judo, wioślarstwie, strzelectwie, pływaniu, tenisie stołowym, tenisie ziemnym, siatkówce, podnoszeniu ciężarów
Badminton, Boks, Gimnastyka ( Artystyczna, Batut, Sportowa), Hokej, Jeździectwo ( Skoki, Ujeżdżenie, WKKW), Judo, Kajakarstwo ( Górskie, Klasyczne), Kolarstwo ( BMX, Górskie, Szosowe, Torowe), Koszykówka, Lekkoatletyka, Łucznictwo, Pięciobój Nowoczesny, Piłka Nożna, Piłka Ręczna, Piłka Wodna, Pływanie, Pływanie Synchroniczne, Podnoszenie Ciężarów, Siatkówka, Siatkówka Plażowa, Skoki do Wody, Strzelectwo, Szermierka, Taekwondo, Tenis Stołowy, Tenis Ziemny, Triathlon, Wioślarstwo, Zapasy ( Styl Klasyczny, Styl Wolny), Żeglarstwo
Aquatics Centre, Basketball Arena, BMX Track, Box Hill Zig Zag Road, City of Coventry Stadium, Copper Box, Dorney Lake, Earls Court, ExCeL, Greenwich Park, Hadleigh Farm, Hampden Park, Hampton Court Palace & Hampton Court Road, Horse Guards Parade, Hyde Park, Lee Valley White Water Centre, Lord's Cricket Ground, Marathon Course, Millennium Stadium, North Greenwich Arena, Old Trafford, Olympic Stadium, Riverbank Arena, St James' Park, The Royal Artillery Barracks, Velodrome, Water Polo Arena, Wembley Arena, Wembley Stadium, Weymouth and Portland, Wimbledon
Dyscyplina | Twój Czas1 | Faza | Czas UK |
---|
Łucznictwo, Lord's Cricket Ground |
---|
Konkurs Drużynowy Mężczyzn | 09:00 | 1/8 | 09:00 | | 15:00 | Ćwierćfinały | 15:00 | | 16:40 | Półfinały | 16:40 | | 17:33 | Mecz o Brąz | 17:33 | | 18:01 | Mecz o Złoto | 18:01 | Badminton, Wembley Arena |
---|
Debel Mężczyzn | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Singel Mężczyzn | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Mikst | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Debel Kobiet | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Singel Kobiet | 08:30 | Faza Grupowa * ** | 08:30 | | 12:30 | Faza Grupowa * ** | 12:30 | | 18:30 | Faza Grupowa * ** | 18:30 | Koszykówka, Basketball Arena |
---|
Koszykówka Kobiet | 09:00 | Grupa A Chiny - Czechy | 09:00 | | 11:15 | Grupa B Kanada - Rosja | 11:15 | | 14:30 | Grupa A Turcja - Angola | 14:30 | | 16:45 | Grupa A USA - Chorwacja | 16:45 | | 20:00 | Grupa B Brazylia - Francja | 20:00 | | 22:15 | Grupa B Australia - Wielka Brytania | 22:15 | Siatkówka Plażowa, Horse Guards Parade |
---|
Siatkówka Plażowa Mężczyzn | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | Siatkówka Plażowa Kobiet | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 09:00 | Eliminacje * | 09:00 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 14:30 | Eliminacje * | 14:30 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | | 20:00 | Eliminacje * | 20:00 | Boks, ExCeL |
---|
Waga Kogucia Mężczyzn 56kg | 13:30 | 1/32 * | 13:30 | | 20:30 | 1/32 * | 20:30 | Waga Średnia Mężczyzn 75kg | 15:00 | 1/32 * | 15:00 | | 22:00 | 1/32 * | 22:00 | Kolarstwo - Szosowe, Box Hill Zig Zag Road |
---|
Mężczyźni Szosa | 10:00 | Finał | 10:00 | Jeździectwo - WKKW, Greenwich Park |
---|
Individual Eventing | 10:00 | Dressage Day 1 * | 10:00 | Team Eventing | 10:00 | Dressage Day 1 * | 10:00 | Szermierka, ExCeL |
---|
Floret Indywid. Kobiet | 10:30 | 1/64 | 10:30 | | 11:50 | 1/32 | 11:50 | | 14:10 | 1/16 | 14:10 | | 15:30 | Ćwierćfinały | 15:30 | | 18:00 | Półfinały | 18:00 | | 19:10 | Mecz o Brąz | 19:10 | | 19:40 | Mecz o Złoto | 19:40 | Piłka Nożna |
---|
Piłka Nożna Kobiet | 12:00 | Grupa F Japonia - Szwecja | City of Coventry Stadium | 12:00 | | 14:30 | Grupa E Nowa Zelandia - Brazylia | Millennium Stadium | 14:30 | | 14:45 | Grupa F Kanada - RPA | City of Coventry Stadium | 14:45 | | 17:00 | Grupa G USA - Kolumbia | Hampden Park | 17:00 | | 17:15 | Grupa E Wielka Brytania - Kamerun | Millennium Stadium | 17:15 | | 19:45 | Grupa G Francja - Korea Północna | Hampden Park | 19:45 | Gimnastyka - Sportowa, North Greenwich Arena |
---|
Men's Qualification, Artistic | 11:00 | Kwalifikacje | 11:00 | | 15:30 | Kwalifikacje | 15:30 | | 20:00 | Kwalifikacje | 20:00 | Piłka Ręczna, Copper Box |
---|
Piłka Ręczna Kobiet | 09:30 | Grupa A Rosja - Angola | 09:30 | | 11:15 | Grupa B Hiszpania - Korea Południowa | 11:15 | | 14:30 | Grupa A Chorwacja - Brazylia | 14:30 | | 16:15 | Grupa B Dania - Szwecja | 16:15 | | 19:30 | Grupa A Czarnogóra - Wielka Brytania | 19:30 | | 21:15 | Grupa B Norwegia - Francja | 21:15 | Judo, ExCeL |
---|
Mężczyźni 60kg | 09:30 | 1/32 * | 09:30 | | 09:30 | Ćwierćfinały * | 09:30 | | 09:30 | 1/16 * | 09:30 | | 14:00 | Półfinały * | 14:00 | | 14:00 | Repasaże i Walka o Brąz * | 14:00 | | 16:10 | Finał * | 16:10 | Kobiety 48kg | 09:30 | 1/32 * | 09:30 | | 09:30 | Ćwierćfinały * | 09:30 | | 09:30 | 1/16 * | 09:30 | | 14:00 | Półfinały * | 14:00 | | 14:00 | Repasaże i Walka o Brąz * | 14:00 | | 16:00 | Finał * | 16:00 | Wioślarstwo, Dorney Lake |
---|
Dwójki Kobiet | 09:30 | Kwalifikacje | 09:30 | Women's Quadruple Sculls | 09:50 | Kwalifikacje | 09:50 | Ósemki Mężczyzn | 10:10 | Kwalifikacje | 10:10 | Men's Double Sculls | 10:30 | Kwalifikacje | 10:30 | Men's Lightweight Four | 11:00 | Kwalifikacje | 11:00 | Men's Quadruple Sculls | 11:30 | Kwalifikacje | 11:30 | Dwójki Mężczyzn | 12:00 | Kwalifikacje | 12:00 | Men's Single Sculls | 12:30 | Kwalifikacje | 12:30 | Women's Single Sculls | 13:30 | Kwalifikacje | 13:30 | Strzelectwo, The Royal Artillery Barracks |
---|
10m K. Pneumatyczny Kobiet | 08:15 | Kwalifikacje | 08:15 | | 11:00 | Finały | 11:00 | 10m P. Pneumatyczny Mężczyzn | 12:00 | Kwalifikacje | 12:00 | | 15:30 | Finały | 15:30 | Pływanie, Aquatics Centre |
---|
400m Zmiennym Mężczyzn | 10:00 | Kwalifikacje | 10:00 | | 19:30 | Finał | 19:30 | 100m Delfinem Kobiet | 10:26 | Kwalifikacje | 10:26 | | 19:40 | Półfinały | 19:40 | 400m Dowolnym Mężczyzn | 10:47 | Kwalifikacje | 10:47 | | 19:49 | Finał | 19:49 | 400m Zmiennym Kobiet | 11:17 | Kwalifikacje | 11:17 | | 20:09 | Finał | 20:09 | 100m Klasycznym Mężczyzn | 11:52 | Kwalifikacje | 11:52 | | 20:30 | Półfinały | 20:30 | 4x100 Dowolnym Kobiet | 12:16 | Kwalifikacje | 12:16 | | 20:50 | Finał | 20:50 | Tenis Stołowy, ExCeL |
---|
Singel Kobiet | 09:00 | Eliminacje | 09:00 | | 11:15 | Runda 1. | 11:15 | | 14:30 | Runda 1. | 14:30 | | 20:30 | Runda 2. | 20:30 | Singel Mężczyzn | 09:45 | Eliminacje | 09:45 | | 16:00 | Runda 1. | 16:00 | | 19:00 | Runda 1. | 19:00 | Tenis Ziemny, Wimbledon |
---|
Debel Mężczyzn | 11:30 | Runda 1. ** | 11:30 | Singel Mężczyzn | 11:30 | Runda 1. ** | 11:30 | Debel Kobiet | 11:30 | Runda 1. ** | 11:30 | Singel Kobiet | 11:30 | Runda 1. ** | 11:30 | Siatkówka, Earls Court |
---|
Siatkówka Kobiet | 09:30 | Grupa A Algeria - Japonia | 09:30 | | 11:30 | Grupa B Chiny - Serbia | 11:30 | | 14:45 | Grupa A Wielka Brytania - Rosja | 14:45 | | 16:45 | Grupa A Włochy - Dominikana | 16:45 | | 20:00 | Grupa B USA - Korea Południowa | 20:00 | | 22:00 | Grupa B Brazylia - Turcja | 22:00 | Podnoszenie Ciężarów, ExCeL |
---|
Kobiety 48kg | 15:30 | Grupa A | 15:30 |
* - czas przybliżony. ** - dokładny czas podany zostanie w dniu poprzedzającym zawody. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do zmiany podanych godzin. 1 Tabela podaje czas w oparciu o ustawienie strefy czasowej w komputerze, jeśli znajdujesz się w Polsce i masz
ustawioną polską strefę czasową, podana godzina będzie odpowiadać godzinie w Polsce (czas brytyjski+1 godzina). Jeśli znajdujesz się w innej strefie czasowej, podany w tym polu tabeli czas powinien odpowiadać godzinie Twojej strefy.
UWAGA! O ile nie zaznaczono inaczej tekst ten powstał dla
halloween.friko.net. Możesz kopiować całość lub jego fragmenty na swoje strony pod warunkiem, że
umieścisz aktywny link do źródła tekstu
Zapraszamy na nasze konto na Facebook'u.
Co dzień rano przyślemy Ci informacje na temat rozpoczynającego się dnia. Polub nas! :)
|
|