Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40420
ImięGłosów% Głosów
1Anna22675,609%
2Katarzyna18284,523%
3Magdalena17824,409%
4Monika14083,483%
5Małgorzata13333,298%
6Agnieszka13073,234%
7Joanna12363,058%
8Ewelina12273,036%
9Justyna10172,516%
10Aneta10142,509%
11Marta9902,449%
12Sylwia9892,447%
13Paulina8092,001%
14Agata8081,999%
15Klaudia7951,967%
16Dorota7341,816%
17Natalia7291,804%
18Beata6651,645%
19Kamila6591,63%
20Sandra6511,611%
21Iwona5921,465%
22Julia5841,445%
23Elżbieta5801,435%
24Wiktoria5641,395%
25Jolanta5241,296%
26Milena5051,249%
27Edyta4981,232%
28Izabela4931,22%
29Kinga4861,202%
30Anita4721,168%
31Hanna4681,158%
32Emilia4531,121%
33Zuzanna4461,103%
34Alicja4461,103%
35Dominika4421,094%
36Dagmara4081,009%
37Ewa4081,009%
38Karolina3790,938%
39Daria3780,935%
40Weronika3510,868%
41Mariola3470,858%
42Olga2980,737%
43Magda2930,725%
44Ilona2840,703%
45Nadia2830,7%
46Krystyna2750,68%
47Sara2710,67%
48Bożena2690,666%
49Grażyna2630,651%
50Maria2480,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Adama24 grudniaZostało jeszcze 9 dni
Ewy24 grudniaZostało jeszcze 9 dni
Sylwestra31 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Baltazara6 styczniaW przyszłym roku
Kacpra6 styczniaW przyszłym roku
Melchiora6 styczniaW przyszłym roku
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 15 grudnia
Walerian, Cecylia, Fortunata, Mścigniew, Mścigniewa, Wolimir
Jutro, 16 grudnia
Adelajda, Alina, Albina, Ananiasz, Zdzisława
Pojutrze, 17 grudnia
Łukasz, Florian, Łazarz, Jolanta, Żerosław, Żyrosław
Wczoraj, 14 grudnia
Izydor, Alf, Alfred, Pompejusz, Arseniusz, Spirydion, Nahum, Naum, Noemi, Sławobor