Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40324
ImięGłosów% Głosów
1Anna22615,607%
2Katarzyna18234,521%
3Magdalena17804,414%
4Monika14063,487%
5Małgorzata13313,301%
6Agnieszka13043,234%
7Joanna12353,063%
8Ewelina12263,04%
9Justyna10132,512%
10Aneta10102,505%
11Marta9892,453%
12Sylwia9872,448%
13Agata8082,004%
14Paulina8072,001%
15Klaudia7941,969%
16Dorota7331,818%
17Natalia7271,803%
18Beata6641,647%
19Kamila6571,629%
20Sandra6501,612%
21Iwona5911,466%
22Julia5831,446%
23Elżbieta5781,433%
24Wiktoria5641,399%
25Jolanta5241,299%
26Milena5051,252%
27Edyta4941,225%
28Izabela4911,218%
29Kinga4851,203%
30Anita4691,163%
31Hanna4671,158%
32Emilia4521,121%
33Alicja4451,104%
34Zuzanna4451,104%
35Dominika4421,096%
36Ewa4081,012%
37Dagmara4081,012%
38Karolina3780,937%
39Daria3770,935%
40Weronika3470,861%
41Mariola3460,858%
42Olga2980,739%
43Magda2930,727%
44Ilona2840,704%
45Nadia2830,702%
46Krystyna2720,675%
47Sara2710,672%
48Bożena2690,667%
49Grażyna2620,65%
50Maria2470,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jerzego23 kwietniaDzisiaj!
Wojciecha23 kwietniaDzisiaj!
Marka25 kwietniaZostało jeszcze 2 dni
Moniki4 majaZostało jeszcze 11 dni
Macieja14 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Zofii15 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: