Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40553
ImięGłosów% Głosów
1Anna22705,598%
2Katarzyna18304,513%
3Magdalena17844,399%
4Monika14113,479%
5Małgorzata13343,29%
6Agnieszka13123,235%
7Joanna12403,058%
8Ewelina12293,031%
9Justyna10222,52%
10Aneta10152,503%
11Marta9942,451%
12Sylwia9912,444%
13Paulina8122,002%
14Agata8091,995%
15Klaudia8001,973%
16Dorota7351,812%
17Natalia7311,803%
18Beata6671,645%
19Kamila6611,63%
20Sandra6531,61%
21Iwona5941,465%
22Julia5851,443%
23Elżbieta5821,435%
24Wiktoria5641,391%
25Jolanta5251,295%
26Milena5051,245%
27Edyta4981,228%
28Izabela4941,218%
29Kinga4881,203%
30Anita4731,166%
31Hanna4711,161%
32Emilia4541,12%
33Zuzanna4471,102%
34Alicja4471,102%
35Dominika4431,092%
36Ewa4091,009%
37Dagmara4091,009%
38Daria3790,935%
39Karolina3790,935%
40Weronika3530,87%
41Mariola3480,858%
42Olga3010,742%
43Magda2950,727%
44Nadia2840,7%
45Ilona2840,7%
46Krystyna2750,678%
47Sara2710,668%
48Bożena2690,663%
49Grażyna2640,651%
50Maria2480,612%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jerzego23 kwietniaZostało jeszcze 3 dni
Wojciecha23 kwietniaZostało jeszcze 3 dni
Marka25 kwietniaZostało jeszcze 5 dni
Moniki4 majaZostało jeszcze 14 dni
Macieja14 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Zofii15 majaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień: