Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40530
ImięGłosów% Głosów
1Anna22705,601%
2Katarzyna18304,515%
3Magdalena17844,402%
4Monika14113,481%
5Małgorzata13343,291%
6Agnieszka13103,232%
7Joanna12403,059%
8Ewelina12293,032%
9Justyna10202,517%
10Aneta10142,502%
11Marta9942,453%
12Sylwia9912,445%
13Paulina8112,001%
14Agata8091,996%
15Klaudia7991,971%
16Dorota7351,813%
17Natalia7311,804%
18Beata6671,646%
19Kamila6611,631%
20Sandra6531,611%
21Iwona5941,466%
22Julia5841,441%
23Elżbieta5811,434%
24Wiktoria5641,392%
25Jolanta5251,295%
26Milena5051,246%
27Edyta4981,229%
28Izabela4941,219%
29Kinga4881,204%
30Anita4731,167%
31Hanna4711,162%
32Emilia4541,12%
33Zuzanna4471,103%
34Alicja4471,103%
35Dominika4431,093%
36Ewa4091,009%
37Dagmara4091,009%
38Karolina3790,935%
39Daria3790,935%
40Weronika3530,871%
41Mariola3480,859%
42Olga3010,743%
43Magda2950,728%
44Ilona2840,701%
45Nadia2840,701%
46Krystyna2750,679%
47Sara2710,669%
48Bożena2690,664%
49Grażyna2630,649%
50Maria2480,612%
Zbliżają się popularne imieniny:
Katarzyny25 listopadaZostało jeszcze 10 dni
Andrzeja30 listopadaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Barbary4 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Mikołaja6 grudniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
15 lis.
czw.
Święto WinaDziś
17 lis.
sob.
Dzień Studenta2
29 lis.
czw.
Andrzejki14
06 gru.
czw.
Mikołajki21
25 gru.
wto.
Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia (kościoły zachodnie)40
26 gru.
śro.
Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia (kościoły zachodnie)41
01 sty.
wto.
Nowy Rok47