Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40372
ImięGłosów% Głosów
1Anna22675,615%
2Katarzyna18244,518%
3Magdalena17814,411%
4Monika14073,485%
5Małgorzata13323,299%
6Agnieszka13063,235%
7Joanna12363,062%
8Ewelina12273,039%
9Justyna10152,514%
10Aneta10132,509%
11Marta9892,45%
12Sylwia9882,447%
13Agata8082,001%
14Paulina8071,999%
15Klaudia7941,967%
16Dorota7341,818%
17Natalia7281,803%
18Beata6641,645%
19Kamila6581,63%
20Sandra6511,613%
21Iwona5911,464%
22Julia5831,444%
23Elżbieta5801,437%
24Wiktoria5641,397%
25Jolanta5241,298%
26Milena5051,251%
27Edyta4941,224%
28Izabela4921,219%
29Kinga4861,204%
30Anita4711,167%
31Hanna4671,157%
32Emilia4521,12%
33Zuzanna4461,105%
34Alicja4451,102%
35Dominika4421,095%
36Ewa4081,011%
37Dagmara4081,011%
38Karolina3790,939%
39Daria3770,934%
40Weronika3500,867%
41Mariola3460,857%
42Olga2980,738%
43Magda2930,726%
44Ilona2840,703%
45Nadia2830,701%
46Krystyna2730,676%
47Sara2710,671%
48Bożena2690,666%
49Grażyna2620,649%
50Maria2480,614%
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
28 sie.
pon.
Święto Lotnictwa5
31 sie.
czw.
Dzień Solidarności i Wolności8