Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40314
ImięGłosów% Głosów
1Anna22595,604%
2Katarzyna18234,522%
3Magdalena17804,415%
4Monika14053,485%
5Małgorzata13313,302%
6Agnieszka13033,232%
7Joanna12353,063%
8Ewelina12263,041%
9Justyna10132,513%
10Aneta10102,505%
11Marta9892,453%
12Sylwia9872,448%
13Agata8082,004%
14Paulina8072,002%
15Klaudia7931,967%
16Dorota7331,818%
17Natalia7261,801%
18Beata6641,647%
19Kamila6571,63%
20Sandra6501,612%
21Iwona5911,466%
22Julia5831,446%
23Elżbieta5781,434%
24Wiktoria5641,399%
25Jolanta5241,3%
26Milena5051,253%
27Edyta4941,225%
28Izabela4911,218%
29Kinga4851,203%
30Anita4691,163%
31Hanna4671,158%
32Emilia4521,121%
33Alicja4451,104%
34Zuzanna4451,104%
35Dominika4421,096%
36Ewa4081,012%
37Dagmara4081,012%
38Karolina3780,938%
39Daria3770,935%
40Weronika3470,861%
41Mariola3460,858%
42Olga2980,739%
43Magda2930,727%
44Ilona2840,704%
45Nadia2830,702%
46Krystyna2720,675%
47Sara2710,672%
48Bożena2690,667%
49Grażyna2620,65%
50Maria2470,613%
Zbliżają się popularne imieniny:
Jerzego23 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Wojciecha23 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Marka25 kwietniaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
01 kwi.
sob.
Prima aprilis4
09 kwi.
nie.
Niedziela Palmowa, Wielki Tydzień12
10 kwi.
pon.
Wielki Poniedziałek13
11 kwi.
wto.
Wielki Wtorek14
16 kwi.
nie.
Wielkanoc19
17 kwi.
pon.
Drugi Dzień Świąt Wielkiej Nocy20
01 maj.
pon.
Święto Pracy34
03 maj.
śro.
Święto Narodowe Trzeciego Maja36