Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40519
ImięGłosów% Głosów
1Anna22705,602%
2Katarzyna18304,516%
3Magdalena17844,403%
4Monika14103,48%
5Małgorzata13343,292%
6Agnieszka13103,233%
7Joanna12403,06%
8Ewelina12283,031%
9Justyna10202,517%
10Aneta10142,503%
11Marta9942,453%
12Sylwia9912,446%
13Paulina8101,999%
14Agata8091,997%
15Klaudia7981,969%
16Dorota7351,814%
17Natalia7311,804%
18Beata6671,646%
19Kamila6611,631%
20Sandra6531,612%
21Iwona5941,466%
22Julia5841,441%
23Elżbieta5811,434%
24Wiktoria5641,392%
25Jolanta5251,296%
26Milena5051,246%
27Edyta4981,229%
28Izabela4941,219%
29Kinga4881,204%
30Anita4731,167%
31Hanna4711,162%
32Emilia4541,12%
33Alicja4471,103%
34Zuzanna4471,103%
35Dominika4431,093%
36Ewa4091,009%
37Dagmara4091,009%
38Karolina3790,935%
39Daria3780,933%
40Weronika3530,871%
41Mariola3480,859%
42Olga3010,743%
43Magda2950,728%
44Nadia2840,701%
45Ilona2840,701%
46Krystyna2750,679%
47Sara2710,669%
48Bożena2690,664%
49Grażyna2630,649%
50Maria2480,612%
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
28 sie.
wto.
Święto Lotnictwa10
31 sie.
pią.
Dzień Solidarności i Wolności13
Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 18 sierpnia
Helena, Bogusława, Bronisław, Klara, Ilona, Nela, Agapit, Tworzysława
Jutro, 19 sierpnia
Jan, Piotr, Julian, Emilia, Sykstus, Juliusz, Ludwik, Bolesław, Sebald
Pojutrze, 20 sierpnia
Jan, Bernard, Biernat, Sara, Sabin, Sobiesław, Samuel, Samuela, Sieciech
Wczoraj, 17 sierpnia
Joanna, Anastazja, Julianna, Jacek, Anita, Eliza, Liberat, Miron, Bertram, Jaczewoj, Zawisza, Żanna