Najpopularniejsze Imiona Żeńskie

Lista popularnych polskich imion żeńskich

Lista Popularnych Imion Żeńskich
Wszystkich oddanych głosów: 40387
ImięGłosów% Głosów
1Anna22675,613%
2Katarzyna18244,516%
3Magdalena17814,41%
4Monika14073,484%
5Małgorzata13333,301%
6Agnieszka13073,236%
7Joanna12363,06%
8Ewelina12273,038%
9Justyna10162,516%
10Aneta10142,511%
11Marta9892,449%
12Sylwia9882,446%
13Agata8082,001%
14Paulina8082,001%
15Klaudia7941,966%
16Dorota7341,817%
17Natalia7281,803%
18Beata6641,644%
19Kamila6581,629%
20Sandra6511,612%
21Iwona5911,463%
22Julia5831,444%
23Elżbieta5801,436%
24Wiktoria5641,396%
25Jolanta5241,297%
26Milena5051,25%
27Edyta4981,233%
28Izabela4931,221%
29Kinga4861,203%
30Anita4721,169%
31Hanna4671,156%
32Emilia4521,119%
33Zuzanna4461,104%
34Alicja4451,102%
35Dominika4421,094%
36Ewa4081,01%
37Dagmara4081,01%
38Karolina3790,938%
39Daria3770,933%
40Weronika3500,867%
41Mariola3460,857%
42Olga2980,738%
43Magda2930,725%
44Ilona2840,703%
45Nadia2830,701%
46Krystyna2730,676%
47Sara2710,671%
48Bożena2690,666%
49Grażyna2620,649%
50Maria2480,614%
Zbliżają się popularne imieniny:
Marcina11 listopadaZostało jeszcze ponad 2 tygodnie
Szukaj Imienin
Podaj imię w mianowniku:


lub wybierz dzień:

Najbliższe Święta:
DzieńŚwiętoZa dni
29 paź.
nie.
Zmiana Czasu Letniego Na Zimowy9
31 paź.
wto.
Halloween11
01 lis.
śro.
Wszystkich Świętych (katolickie)12
02 lis.
czw.
Zaduszki13
11 lis.
sob.
Narodowe Święto Niepodległości22
Imieniny Obchodzą:
Dzisiaj, 20 października
Apollo, Appollon, Irena, Witalis, Budzisława, Jan Kanty, Wendelin
Jutro, 21 października
Bernard, Biernat, Elżbieta, Pelagia, Hilary, Klementyna, Celina, Dobromił, Nunila, Nunilona, Urszula, Wszebora
Pojutrze, 22 października
Marek, Markusław, Filip, Sewer, Alodia, Abercjusz, Kordian, Kordula, Przybysława
Wczoraj, 19 października
Piotr, Paweł, Pelagia, Ferdynand, Skarbimir, Ziemowit, Kleopatra, Siemowit