Rozmiar: Czcionka: Drukuj Tło: <-między innymi o druku tła kalendarza.  |  Kalendarz 2011 online - Powrót do kalendarza 2011 online.
XPomoc
Kalendarz na 2011 rok ze świętami do wydrukowania
Skrypt umożliwia wydrukowanie kalendarza na 2011 rok. W kalendarzu zaznaczone są wszystkie święta, będące ustawowo dniami wolnymi od pracy. Górna belka menu (nie będzie ona drukowana) umożliwia dostosowanie wyglądu kalendarza. Rozmiar kalendarza można dowolnie zwiększać i zmniejszać - pole 'Rozmiar' i przyciski '+','-', można zmienić czcionkę, którą wyświetlane są dni, miesiące i tytuł oraz drukować z tłem lub bez tła.

Drukowanie tła kalendarza:
Większość przeglądarek internetowych, w celu zaoszczędzenia tonera, drukuje strony web z domyślnie wyłączonym drukowaniem tła. Aby tło zostało poprawnie wydrukowane, należy włączyć odpowiednią opcję w przeglądarce. Poniżej znajdują się informację jak włączyć opcję drukowania tła w najpopularniejszych przeglądarkach:
Dni Świąteczne w 2011 roku
Z ostatniej chwili
24 września 2010 roku Sejm zdecydował, że Święto Trzech Króli będzie kolejnym dniem wolnym od pracy. W zamian wykreślono z Kodeksu Pracy możliwość odebrania dnia wolnego za święto wypadające w sobotę

Święta w 2011 roku układają się w kalendarzu nie do końca szczęśliwie. Rok witamy 1 stycznia w sobotę (uwaga, możemy odebrać sobie dzień wolny). 1 maja przypada na niedzielę (nie możemy odebrać wolnego), 3-ci maja zaś we wtorek. W sierpniu i listopadnie jest nieco lepiej. 15 sierpnia - poniedziałek (trzydniowy weekend), 1 listopada - wtorek, 11 listopada - piątek (znów trzydniowy weekend). Pierwszy dzień Bożego Narodzenia (25 grudnia) wypada niestety w niedzielę.
Kalendarz 2011 rok