Rozmiar: Czcionka: Drukuj Tło: <-między innymi o druku tła kalendarza.  |  Kalendarz 2010 online - Powrót do kalendarza 2010 online.
XPomoc
Kalendarz na 2010 rok ze świętami do wydrukowania
Skrypt umożliwia wydrukowanie kalendarza na 2010 rok. W kalendarzu zaznaczone są wszystkie święta, będące ustawowo dniami wolnymi od pracy. Górna belka menu (nie będzie ona drukowana) umożliwia dostosowanie wyglądu kalendarza. Rozmiar kalendarza można dowolnie zwiększać i zmniejszać - pole 'Rozmiar' i przyciski '+','-', można zmienić czcionkę, którą wyświetlane są dni, miesiące i tytuł oraz drukować z tłem lub bez tła.

Drukowanie tła kalendarza:
Większość przeglądarek internetowych, w celu zaoszczędzenia tonera, drukuje strony web z domyślnie wyłączonym drukowaniem tła. Aby tło zostało poprawnie wydrukowane, należy włączyć odpowiednią opcję w przeglądarce. Poniżej znajdują się informację jak włączyć opcję drukowania tła w najpopularniejszych przeglądarkach:
Dni Świąteczne w 2010 roku
Święta w 2010 roku nie układają się w kalendarzu niezbyt szczęśliwie. Święto Pracy 1 maja wypada w sobotę. Rocznica cudu nad Wisłą i Wniebowzięcie Maryi Panny (15 sierpnia) wypada w niedzielę, a Boże Narodzenie, najgorzej jak to tylko możliwe, w sobotę (Pierwszy Dzień Świąt) i niedzielę (Drugi Dzień Świąt).
Przypominamy, że według kodeksu pracy pracownik może odebrać sobie dzień wolny za święto wypadające w dniu wolnym od pracy nie będącym niedzielą. Tak więc, ci którzy pracują od poniedziałku do piątku, będą mogli sobie odebrać wolny dzień za święta przypadające w sobotę. Jak wynika z kalendarza, w 2010 roku, możemy wziąć dzień wolny za 1 maja (Święto Pracy) i 25 grudnia (Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia)
Kalendarz 2010 rok